Wysyłka i płatność

SPOSOBY PŁATNOŚCI, KOSZTY PRZESYŁKI, CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

  1. Za zakupiony w naszym sklepie internetowym towar można zapłacić w następujący sposób:
  2. a) bezpośredni przelew na konto sklepu – po zatwierdzeniu zakupu klient otrzyma informacje o przyjętym zleceniu. Na stronie ukażą się dane oraz numer konta, na który należy dokonać płatności.
  3. b) Płatność kartą kredytową, lub systemem płatności Tpay – najszybsza forma dokonania transakcji. Wszelkie płatności wykonywane tymi metodami są w pełni bezpieczne. Połączenie podczas płatności jest szyfrowane. Wybranie tej opcji płatności skutkowało będzie naliczeniem dodatkowej opłaty transakcyjnej uzależnionej od pośrednika płatności.

O wszelkich procesach związanych z zamówieniem zostaną Państwo poinformowani drogą email lub telefonicznie.

Firma OLTF GROUP nie odpowiada za dodatkowe koszty wynikające z wyboru płatności PayU, Tpay, PayPal – firm pośredniczących w dokonywaniu transakcji.

Uwaga! Aby uniknąć dodatkowych opłat wynikających z przebiegu transakcji należy wybrać wariant pod punktem a) – bezpośredni przelew na konto sklepu.

  1. Koszty przesyłki:

– przesyłka kurierska przy przedpłacie – koszt przesyłki – 16.00 zł.

– przesyłka kurierska za pobraniem – płatność regulowana u kuriera – koszt przesyłki – 24.00 zł.

  1. Czas realizacji zamówienia:

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę. Czas realizacji zamówienia trwa w zależności od dostępności sprzętu na magazynie. Czas trwanie dostawy jest określony na stronie każdego produktu. Średni czas oczekiwania na produkt wynosi od 24h od przyjęcia zlecenia do maksymalnie 5 dni roboczych.

W przypadku dostępności towaru na magazynie wysyłka zostanie nadana najpóźniej następnego dnia roboczego, o ile wybrano opcję płatności za pobraniem, w innym przypadku wysyłka zostanie wstrzymana do czasu zaksięgowania środków na koncie sklepowym co może wydłużyć czas realizacji zamówienia.